Singllada

    modesta pastiche singllada

SINGLLADA POSŁUCHAJ! 

MP3 do pobrania na naszej stronie w zakładce MP3 AUDIO 😀

 

To była najdłuższa impreza przy jednym utworze!!!! Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom klipowej „potańcówki” w „Studio Świetlica Przyłęk” oraz wszystkim osobom zaangażowanym w jego realizację.

MARITA ZUMBA – fantastyczna grupa pełnych energii kobietek na czele z instruktorką Maritą Herla! Dziewczyny jesteście niesamowite!!! Kochane klipowe dziewczyny na czele z Wodzianką – Agnes – dziękujemy za podjęcie wyzwania! Nieliczni statyści panowie – bo byli – Wam również dziękujemy za to że daliście radę wytrwać z dziewczynami. Bartosz Konieczny – nasz roztańczony kucharz, który przybył na plan z najprawdziwszym kociołkiem żurku dla kilkudziesięciu osób pod szyldem „Restauracja Sandra”. Żurek fantastyczny – wspomnienia pyszne!!!
DJ Radosław Kret – najlepsze oświetlenie na taką właśnie imprezę! Radku dziękujemy za wytrwałość i cierpliwość! Dziękujemy również wszystkim kierowcom za dyżur! Opiekunkom do dzieci, za to że zgadzały się co godzinę zostać jeszcze przez kolejną godzinę. Wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę zużytych płyt CD – w tym szczególnie Pani Ani Kubickiej – również za życzliwość, wiarę i doping! W tym miejscu pozdrawiamy całą załogę sklepu ” U Kuby”. Ewelinie Polus za pomoc przy budowie scenografii. Sabinie -wizaż i Maciejowi – foto-reportaż z planu. Mateusz i Sylwia – video.
To były prawdziwe emocje!  Kolejny raz utwierdziło się przeświadczenie o tym, że dla takich wrażeń warto robić to właśnie z takimi ludźmi i w takich miejscach!
Blisko, domowo w serdecznej i życzliwej atmosferze, „własnymi rękami” …