Wyjątkowe Koncerty i Spotkania

    img_05

W tym miejscu znajdują się informacje i linki o akcjach i przedsięwzięciach,  które udało nam się wesprzeć naszym skromnym udziałem.

IX Gala Charytatywna Fundacji Mam Marzenie

Udział w tym koncercie był dla nas ogromnym zaszczytem. Dziękujemy za zaproszenie. Fundacji i jej wspaniałym wolontariuszom życzymy wielu sił i ogromu życzliwej przychylności w działaniu
i spełnianiu kolejnych dziecięcych marzeń. Koncertowa Gala w auli UAM w Poznaniu dostarczyła nie tylko wspaniałej widowni, ale i występującym wielu chwil wzruszeń i moc pozytywnej energii. Szczególnie za sprawą obecnych na koncercie dzielnych Małych Marzycieli.
http://www.mammarzenie.org

Charytatywny Koncert Galowy Rady Pań przy Polskim Czerwonym Krzyżu

Akcja Rady Pań przy Polskim Czerwonym Krzyżu „Dajmy wakacje ubogim dzieciom”, z której dochód przeznaczany jest na wakacje dla potrzebujących dzieci. Patronat Honorowy nad akcją objęły Wicepremier Minister Infrastruktury i Rozwoju Elżbieta Bieńkowska oraz prof. Danuta Hübner. Niezwykłą w swym wymiarze inicjatywę zwieńczył uroczysty koncert w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach 12 maja 2014 roku, na którym byli obecni Patroni Honorowi, ministrowie, senatorowie, posłowie, przedstawiciele Samorządu m.in. Prezydent Warszawy p. Hanna Gronkiewicz-Waltz, a także mediów, organizacji biznesowych, społecznych, kulturalnych i oczywiście sponsorzy, którzy aktywnie wspierają Radę Pań w działaniu.
http://www.pck.pl/

Razem dla PIOTRA!!!
Sznurek – Piotr Sznura, ” JakPoSznurku ” strona o muzyku, wokaliście i kompozytorze. Profil i jednocześnie świadectwo przyjaźni, miłości i niezwykłej walki o zdrowie. Znajdziecie tam również informacje o sposobach wspierania Piotra w powrocie do zdrowia.
Kilkunastu wykonawców spotkało się na Poznańskim Rynku w czasie kilkugodzinnego koncertu dla Piotra. Koncert zorganizowano już trzeci raz. Niezłomna postawa Piotra i bliskich zmotywowała i zaraziła zaangażowaniem wiele osób i podmiotów.
https://www.facebook.com/JakPoSznurku

Mimo Wszystko
Mimo Wszystko Facebook